Založení "Dento Ryu Budokan" pod vedením Štěpána Benci. Vyučuje se tradiční Aikido a Judo v Praze - Čimicích a posléze v Karlíně. Školu technicky zaštiťuje Kyoshi Edmund Kern z Německa.
Pod vedením některých Štěpánových žáků se škola přeměnila na "Dento Ryu Budokan o.s." v Praze - Holešovicích, které po několika měsících fungování zaniká.
Martin Snopek s Vladimírem Dudrem zakládají "Aikido klub Iwama-ryu o.s." a vrací výuku Aikido zpět do Prahy - Čimic. Své učení odvozujeme z přímé linie M. Snopek - Š. Benca - E. Kern - M. Saito - M. Ueshiba.
Klub vstupuje do německé organizace Kokusai Budo Koenkai. S Libereckým dojo, stále pod vedením senseie Kerna, pořádáme společné semináře v ČR i Německu.
Mistr Edmund Kern umírá. Od té doby členové klubu hledali autoritu, kterou by mohli následovat a u které by mohli dále studovat a postupovat po cestě Aikido.
Vstup do Českého Svazu Jiu Jitsu, což přineslo alternativu k tradiční výuce a začlenění prvků Jiu Jitsu do tréninku.
Dochází ke změně názvu na "Ronin Dojo". Ronin znamená samuraj bez pána, což odkazuje na situaci po smrti mistra Edmunda Kerna.
Stáváme se členy mezinárodní organizace WIBK, která sdružuje bojovníky z různých stylů napříč Evropou. Pravidelně se účastníme celorepublikových seminářů.
Otevíráme pobočku v obci Měšice nedaleko Prahy a startujeme novou etapu klubu. Pořádáme pravidelné semináře, letní tábory a další akce.